Kontakt

För jobb/praktikansökan vänligen maila rekrytering@nts-varberg.se
Vid offertförfrågan, vänligen maila info@nts-varberg.se

Henrik Persson
Avdelningschef anläggning
0340-542233
henrik.persson@nts-varberg.se

Fredrik Bergström
Avdelningschef anläggning
0340-542232
fredrik.bergstrom@nts-varberg.se

Linda Hedblom
Projektledare stängsel
0340-542230
linda.hedblom@nts-varberg.se

Mattias Johansson
Projektledare Anläggning
0340-542239
mattias.johansson@nts-varberg.se

Sebastian Runevad
Projektledare anläggning
0340-542226
sebastian.runevad@nts-varberg.se

Robbin Skoglund
Projektledare anläggning
0340-542222
robbin.skoglund@nts-varberg.se

Olof Andersson
Mättekniker
0340-542237
olof.andersson@nts-varberg.se

Daniel Ivarsson
Projektledare/Kalkylansvarig
0340-542236
daniel.ivarsson@nts-varberg.se

Anette Johansson
Ekonomi & HR ansvarig
0340-542234
anette.johansson@nts-varberg.se

Emma Thalin
Administrationsassistent
0340-542229
emma.thalin@nts-varberg.se

Christer Andersson
Ansvarig försäljning av jordmaterial samt lastmaskin- & teleskoplastartjänster
0340-542228
christer.andersson@nts-varberg.se

Bo Nilsson
Verkstadsansvarig
0340-542225
bo.nilsson@nts-varberg.se

Nils Thalin
VD/Ägare
0340-542221
nils.thalin@nts-varberg.se

Djupdahls Skog & Trädgård
0340-740030
info@djupdahls.se
www.djupdahls.se