Kontakt

För jobb/praktikansökan, vänligen maila info@nts-varberg.se

Nils Thalin
VD/Ägare
0340-542221
nils@nts-varberg.se

Linda Hedblom
Arbetsledare stängsel
0340-542230
linda@nts-varberg.se

Fredrik Bergström
Arbetsledare anläggning
0340-542232
fille@nts-varberg.se

Owe Hultman
Arbetsledare anläggning
0340-542236
owe@nts-varberg.se

Lars-Göran Johansson
Arbetsledare stängsel
lars-goran@nts-varberg.se

Sebastian Runevad
Arbetsledare anläggning
0340-542226
sebastian@nts-varberg.se

Kurth-Olof Larsson
Arbetsledare anläggning
kurth-olof@nts-varberg.se

Olof Andersson
Mättekniker
0340-542237
olof@nts-varberg.se

Anette Johansson
Ekonomi & HR ansvarig
0340-542234
anette@nts-varberg.se

Emma Thalin
Administrationsassistent
0340-542229
emma@nts-varberg.se

Christer Andersson
Ansvarig försäljning grus- & jordmaterial samt lastmaskin- & teleskoplastartjänster
0340-542228
christer@nts-varberg.se

Bo Nilsson
Verkstadsansvarig
0340-542225
bo.n@nts-varberg.se

Djupdahls Skog & Trädgård
0340-740030
info@djupdahls.se
www.djupdahls.se